Krzysztof Iwach

założyciel
Mówię o sobie Barman do wynajęcia, ale to jest coś więcej...

Mocne strony: Klasyka, working flair, show.
telefon: 783 780 096


O mnie

Uczestniczę i obsługuje wiele uroczystości, na których znajdują się ludzie ze świata show biznesu i wielkich organizacji działających na terenie kraju i europy. Umówcie się ze mną na spotkanie, a opowiem Państwu o sobie, o tym jak wygląda moja obsługa i moje doświadczenie w dziedzinie Barmaństwa, które pielęgnowałem przez tyle lat. Zarażę Was swoją pozytywną energią i udowodnię, że tu nie chodzi tylko o barmaństwo, które kocham, ale o to, jaki człowiek będzie uprzyjemniać ten piękny dzień i co wniesie do uroczystości tej imprezy firmowej czy wielkiego Eventu.

Za mną setki uroczystości, imprez i eventów, tysiące zadowolonych gości a także zrobionych koktajli. Staram się o to żeby o mnie i o uroczystości którą poprowadzę, było głośno, bo wspólnie tworzymy coś wielkiego.

Moja firma specjalizuje się w tworzeniu najlepszego reprezentowania moich klientów. Moi klienci mogą zarezerwować moje usługi w każdym miejscu gdzie organizowana jest uroczystość, szkolenie czy bankiet.

Posiadam własne mobilne bary, składający się z wielu kondygnacji, dzięki którym mogę wykonywać swoje usługi dla gości w ilości od 10 do 5000. A dzięki załodze którą szkolę od wielu lat, zapewniam pełen profesjonalizm i wykonanie naszej usługi na najwyższym poziomie. Firma jest w stanie zorganizować wszelkie i niestandardowe alkohole dla wymagających klientów w ilościach takich jakie życzy sobie klient.